برای بیماران

آزمایش خلط
آزمایش خلط

آزمایش خلط یک آزمون آزمایشگاهی است که برای ارزیابی و تشخیص مشکلات تنفسی و عفونی در مجاری تنفسی استفاده می‌شود. این آزمون عمدتاً برای تشخیص عفونت‌های تنفسی باکتریایی و ویروسی،

مشاهده بیشتر
نکات آزمایش ادرار 24  ساعته
نکات آزمایش ادرار 24 ساعته

روزي را براي جمع آوري ادرار 24 ساعته انتخاب فرماييد كه حدالامكان در منزل يا جاي ثابتي باشيد و از فعاليت هاي فيزيكي شديد (دويدن ، استرس ، محروميت از غذا ، ورزش هاي سنگين و ....) خوداري نمائيد.

مشاهده بیشتر
آزمایش مدفوع
آزمایش مدفوع

آزمایش مدفوع یک آزمون آزمایشگاهی است که برای ارزیابی و تشخیص برخی اختلالات گوارشی و سایر مشکلات بهداشتی مرتبط با سیستم گوارش استفاده می‌شود.

مشاهده بیشتر
نکات مهم برای جلوگیری از خونریزی
نکات مهم برای جلوگیری از خونریزی

1-پوشیدن لباس با آستین تنگ هنگام آزمایش باعث خونریزی میشود و همچنین ماساژ دادن دست باعث کبودی (جمع شدن خون زیرپوست) میشود. 2-فشار ندادن ناحیه ی خونگیری نیز یکی از عواملی است که باعث خونریزی میشود. 3- از تکان دادن دست هنگام خونگیری پرهیز کنید. 4-اختلالات مرتبط با انعقاد خون

مشاهده بیشتر
footer footer

آزمایشگاه پاتوبیولوژی مهر

این آزمایشگاه در سال ۱۳۷۰ بعنوان اولین آزمایشگاه تشخیص طبی در مسجد سلیمان توسط خانم دکتر حشمت عصاره افتتاح شد و در سال ۱۳۸۶ دکتر نسرین صمدی دارای بورد تخصصی پاتولوژی از دانشگاه تهران مدیریت آنرا به عهده گرفتند . مسئول فنی آن ا کنون سرکار خانم دکتر وداد میباشند. این آزمایشگاه دارای پرسنل دقیق و کارکشته میباشد. که در بخشهای پذیرش - نمونه گیری - مشاوره - تفکیک و جداسازی - هماتولوژی- سرولوژی و ایمونولوژی - هورمون - بیوشیمی- میکروبشناسی و ادرار و انگل - انالیز اسپرم- پاتولوژی / سیتولوژی و ملکلولی و PCR مشغول به فعالیت می باشند. سوپروایزر این آزمایشگاه آقای فرشاد فرج اللهی با سالها سابقه سوپروایزری بیمارستان هستند. تجهیزات آزمایشگاه مرتب در حال بروز شدن است و از تجهیزات معتبر و جدید استفاده می نماید. با بروز پاندمی کرونا در سال98 بخش ملکولی با بهترین امکانات روز دنیا راه اندازی شد و نمونه گیری آن چه در منزل و چه با سیستم استاندارد در آزمایشگاه راه اندازی شد. از سال 1400 بخش پاتولوژِی این آزمایشگاه پروسس کردن کامل نمونه ها رو در محل ازمایشگاه به منظور تسریع در پاسخ دهی بیماران تحت عمل جراحی برای اولین بار درمسجد سلیمان راه اندازی کرد. کنترل کیفی آزمایشات با امکانات موجود در حد اعلی تحت نظارت مسیول فنی انجام .این آزمایشگاه امکان نمونه گیری در منزل را نیز دارا میباشد.

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی مهر